Sorunuz mu var ? Sadece aramanız yeterli 0 850 302 18 00

İşİnİzİ Büyütmek

Bİzİm İşİmİz

Bizimle Çalışın

Bizimle Çalışın

Hakkımızda

İnteraktif raporlama , E-mail marketing otomasyonu , Network Marketing Geliştirme , Veritabanı yönetimi , Müşteri potansiyeli ölçümleme ve Hedefleme hizmeti vermek üzere Bursa merkezli kurulan Smart Santral İŞ Geliştirme; çok kanallı online pazarlama çözümlerini, güçlü alt yapısı ile sunmaktadır. İçerik yönetimi / kampanya yönetimi / Veri Tabanı Yönetimi / Form yönetimi / Müşteri ilişkileri yönetimi, SMS ve E-mail kampanya hizmetleri ile Türkiye ve tüm dünya üzerinde bireysel ve kurumsal anlamda hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Smart Santral, etkili bir platform sunmanın yanında, tümü kendi alanında uzman ve deneyimli personeli ile müşteri memnuniyeti esasını benimsemiş, pazarlama süreç gelişiminde her adımda yanınızda olmayı ve modern internet teknolojileri ile birleştirilmiş hizmetlerini en yüksek kalitede sunmayı hedeflemiştir.

Neden Smart Santral ?
Alanında Rakipsiz
Benzersiz iş geliştirme seçenekleri
Ticaretin her alanında faaliyet gösteren firmalara benzersiz reklam çözümleri
İnteraktif ve Ölçümlenebilir
Kolay ve akıcı ara yüzler
Güçlü veritabanı araçları, liste ve içerik modulleri ve kampanya ve rapor analizleri
İsteğe göre ayarlanabilir içerik şablonları
Başarılı ve akıllı pazarlama için üretimi hızlandıracak kampanya yönetimleri
Siz hayal edin , Biz Gerçekleştirelim !

SmartSantralTimeline

Smart SantralSIRRI

 
Ar-Ge

Araştırıcı Performans

Deparsoft her aşamasında yenilik arayışında olmuş ve projenin başarıya ulaşması için binlerce olasılık gözden geçirilmiştir.

 
Tecrübe

Farklı Deneyimler

Tüm firmaların altyapısı ve mevcut potansiyele ulaşma çabaları incelenmiş , bir çoğunun bizzat çalışmalarında bulunulmuş , denemeler yapılarak nihai noktaya ulaşılmıştır.

 
Geliştirme

Sürekli Yenilik

Online performansı geliştirmek adına sürekli yenilikler denenmekte olup , hep bir adım daha ileriye performans taşımak için olağanüstü bir tempoda yenilikler yapılmaktadır.

 
Analiz

Ölçümlemeden Hedef Koyamazsınız

Hedeflere ulaşabilmenin en önemli öğesi olan doğru analiz yöntemleri kullanılarak ve sürekli geliştirilerek optimum performansa ulaşmanız sağlanmaktadır.

Soru Sormaktan Çekinmeyin . Bize istediğiniz konuda ulaşarak soru sorabilir , projeniz hakkında fikir alabilirsiniz.